Jak kupić?

Znajdź idealną ścieżkę zakupu z ekspertami Cisco ds. sprzedaży

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. sprzedaży za pośrednictwem czatu na żywo lub prosząc o kontakt. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć nasze produkty i znaleźć najlepszą ścieżkę zakupu, która odpowiada Twoim potrzebom. Pomożemy Ci podjąć świadome decyzje zakupowe i zapewnimy bezproblemową obsługę. Zacznij już teraz.

Czat z działem ds. sprzedaży Cisco

Rozpocznij czat na żywo z naszym zespołem ds. sprzedaży, aby uzyskać pomoc w czasie rzeczywistym, lub po prostu skorzystaj z naszego wirtualnego konsjerża, działającego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowie na najczęściej zadawane pytania i poprowadzi do przydatnych zasobów.

Poproś o kontakt

Wypełnij nasz formularz, aby poprosić o kontakt w ciągu 15 minut. Zespół Cisco ds. sprzedaży jest tutaj, aby pomóc Ci w nadchodzących projektach lub decyzjach zakupowych. Podaj kluczowe informacje, które pomogą nam dostosować rozmowę do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z usług Partnerów Cisco

Większość klientów nabywa produkty Cisco za pośrednictwem Partnerów Cisco. Są to intensywnie szkolone organizacje, które uzyskują nasze certyfikaty, aby sprzedawać oryginalne produkty Cisco. Partnerzy i niektórzy klienci, którzy nawiązali z nami bezpośrednie relacje handlowe, do uzyskiwania ofert handlowych, konfiguracji, wycen i zamówień używają systemu Cisco Commerce.

Miejsce zakupu ma znaczenie

Sprzęt zakupiony przez partnerów Cisco – bez względu na to, czy jest nowy, czy to odzyskany sprzęt z certyfikatem Cisco – daje Ci prawo do uzyskania wsparcia, aktualizacji, gwarancji wymiany, ważnej licencji oprogramowania i pełnej rękojmi Cisco.

Rozwiązanie Cisco Enterprise Agreement

Nowe rozwiązanie Cisco Enterprise Agreement łączy moc naszego pakietu platform w ramach jednej umowy, która może być szybko skalowana, zapewniając najwyższej klasy doświadczenie zakupowe i oferując przy tym większą elastyczność i wartość. 

Uzyskaj szacunkowe wyliczenia w systemie Cisco Commerce

Zaloguj się, aby zobaczyć opcje zakupu. Przeglądaj zapisane wyliczenia (lub oferty i wyceny, jeśli jesteś Partnerem), używając Cisco Commerce.