Sfinansuj rozwiązanie Cisco

Nie pozwól, aby twój budżet Cię powstrzymał

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu, oprogramowania czy usług, opcje elastycznych płatności ułatwiają korzystanie z technologii Cisco której potrzebujesz do wzmocnienia efektywności pracy Twoich zespołów. Pracuj z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, optymalizując wydajność, koszty i elastyczność pracowników.

Możliwość wyboru zapewniają scenariusze płatności.

opcje elastycznych płatności pomagają uzyskać dostęp do technologii Cisco, której potrzebujesz, aby stymulować innowacje i przyspieszyć transformację cyfrową. Niezależnie od potrzeb IT, możemy dostosować opcje płatności do Twojej firmy.

Kompleksowe rozwiązania płatności zapewniające dostęp do technologii

W jednej przewidywalnej płatności możesz zawrzeć sprzęt, oprogramowanie i usługi.

Rozwiązania płatnicze dla oprogramowania i usług

Usprawnij zakupy oprogramowania i usług z całej oferty Cisco i rozłóż płatności w czasie.

Cyrkularne rozwiązania do obsługi płatności za IT

Rozpocznij drogę ku bardziej zrównoważonemu rozwojowi IT.

Rozwiązanie zużycia

Płać za korzystanie z technologii i lepiej dostosowuj przyszłe płatności do rzeczywistego wykorzystania.

* wymagany
Rozumiem, że mogę się wypisać w dowolnym momencie.
           

Rozwiązania płatnicze, organizacje finansujące oraz dostępność omawianych programów różnią się w zależności od kraju. Finansowanie i oferta usług Cisco Systems Capital Corporation i jej spółek zależnych (zwanych łącznie „Cisco Capital”) są dostępne w określonych krajach i podlegają zatwierdzeniu kredytowemu oraz wykonaniu standardowej dokumentacji Cisco Capital. Stawki i warunki ustalane są na podstawie oceny kredytowej klienta, typów oferty, typów produktów i opcji. Nie wszyscy klienci się zakwalifikują. Nie wszystkie usługi lub oferty są dostępne we wszystkich krajach. Mogą również obowiązywać inne ograniczenia. Cisco Capital zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania powyższego postanowienia w dowolnym momencie i bez uprzedzenia.