Znajdź produkty i pliki do pobrania
When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select

Moje wsparcie

Otwórz nowe zgłoszenie

Do otwarcia lub wyświetlenia zgłoszenia jest potrzebna umowa o świadczenie usług

Moje urządzenia

Skontaktuj się z TAC telefonicznie

Narzędzia do sprawdzania statusu

 • Porady dotyczące bezpieczeństwa

  W portalu Cisco Security znajdziesz informacje, które przekładają się na praktyczne działania w zakresie eliminacji luk i zagrożeń bezpieczeństwa w produktach i usługach Cisco oraz produktach firm trzecich.

 • Powiadomienia o problemach

  Dowiedz się więcej o poważniejszych problemach niekoniecznie dotyczących luk w zabezpieczeniach, które jednak bezpośrednio dotyczą produktów Cisco i najczęściej wymagają uaktualnienia, znalezienia alternatywnego rozwiązania albo innego działania ze strony klienta.

 • Status chmury Cisco

  Sprawdź bieżący status usług i składników w ramach ofert chmurowych firmy Cisco dla Webex, zabezpieczeń i Internetu rzeczy.

 • TAC Connect Bot

  W przypadku istniejących zastosowań asystent TAC Connect Bot oferuje klientom i partnerom doświadczenie samoobsługowe w zakresie zapytań dotyczących typowych spraw i podstawowych transakcji, bez konieczności oczekiwania w kolejce.

Więcej narzędzi

 • Analizator rozwiązań z zakresu współpracy

  Zestaw narzędzi wspomagający Cię w codziennej obsłudze infrastruktury do współpracy.

 • Cisco CLI Analyzer

  Cisco CLI Analyzer (poprzednio ASA CLI Analyzer) to inteligentny klient SSH ze zintegrowanymi narzędziami TAC i know-how. Służy do pomocy w rozwiązywaniu problemów ze wspieranym oprogramowaniem Cisco i sprawdzania jego ogólnej kondycji.

 • Moje powiadomienia

  Usługa Moje powiadomienia pozwala użytkownikowi zapisać się do systemu powiadomień i odbierać powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa, zakończenia wsparcia, problemów oraz aktualizacji oprogramowania i poprawek błędów określonych produktów i technologii Cisco.

Wyświetl wszystkie narzędzia

Licencje

Oprogramowanie i pliki do pobrania

 • Cisco Software Checker

  Użyj narzędzia Cisco Software Checker, aby wyszukać porady dotyczące bezpieczeństwa, które odnoszą się do określonych wydań oprogramowania Cisco IOS, IOS XE, NX-OS oraz NX-OS w trybie ACI.

 • Pobierz oprogramowanie Cisco

  Uzyskaj najnowsze aktualizacje, poprawki i wydania oprogramowania Cisco.